Projecten

Hygiënesluis van Leendert Pluimvee Tienray

Projectinformatie

Klant

Leendert Pluimvee Tienray

Sector

Agrarisch

Producten

Leendert Pluimvee Tienray

Bij Pluimveebedrijf van Leendert in het Limburgse Tienray is bij de verbouwing van de stal een mooie ruimte gerealiseerd voor de Hygiënesluis. Een driedubbele sluis is hét visitekaartje van het scharrelkippen bedrijf. Om een warme en uitnodigende uitstraling te krijgen is er gekozen voor een combinatie tussen zandkleurige cabine wanden en taupe kleurige deuren. De volkern wanden staan op pootjes vrij van de vloer wat het schoonmaken vereenvoudigd.

Speciaal aan deze pluimvee hygiënesluis is dat deze op zichzelf staand is en maar één bevestigingspunt aan een bouwkundige muur heeft. Om dagelijkse kleding en schoenen in op te bergen is er tegen de muur nog een kapstokkenstrook met schoenenvakjes gemaakt.

Natuurlijk voldoet het bedrijf aan de hoogste diervriendelijkheidsnormen en voldoet de Harpie hygiënesluis aan alle gestelde eisen omtrent Mia Vamil, Maatlat Duurzame Veehouderij etc.

 

Gebruikte materialen / specificaties

  • Materiaal: HPL – Volkern platen
  • Merk: Polyrey
  • Dikte: 13mm
  • Beslag: Kunststof met aluminium profielen
  • Kleur: Deuren, zit en legplanken P001 Pierre de Lune
  • Kleur: Wanden M100 Muscade

Vragen of een afspraak maken?

Neem gerust contact met ons op via telefoon of e-mail. U kunt ook het contactformulier invullen; wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Bereikbaar op werkdagen tussen 07:30 en 16:30 uur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.